Віремо в Україну та ЗСУ. Героям Слава!

Вартість SEO-просування

Хочу знати
18.04.2022

Незалежно від виділеного на просування бюджету, наш інтерес становить лише 30%, а інше інвестується на закупівлю зовнішніх посилань та оптимізацію сайту.

На вартість просування веб-ресурсу впливає обсяг передбачуваних зовнішніх робіт та бюджет, який можна витратити на внутрішню пошукову оптимізацію. Крім того, враховується регіон просування, багатомовність сайту, конкуренція та кількість цільових сторінок.

Для просування сайту на топові позиції в пошукових системах буде використано інструменти крауд-маркетингу, а також унікальні вічні статейні посилання. Важливий нюанс: посилання проставляються в унікальних статтях, написаних від імені Вашого сайту. Для просування додатково використовуються крауди посилання – їх розміщення виконується за унікальною методикою, яка гарантовано принесе результати.

Якщо наші рекомендації будуть виконані у повному обсязі, то позиції та зростання трафіку залишаться стабільно високими протягом тривалого часу. Більшість наших замовників не зупиняють SEO просування. Цьому є дві причини: постійне зростання трафіку та відповідно збільшення продажів та замовлень.

Цю методику ми перевіряли неодноразово: кожне розміщене посилання щомісяця наводило нових користувачів. При цьому немає ризику того, що сайт потрапить під фільтри пошукових систем. Кількість зовнішніх посилань безпосередньо впливає на органічний трафік.

Вам немає потреби оплачувати кожне посилання, їх пошук та розміщення входить до спектру наших послуг. Ви платите лише за досвід та послуги нашої компанії, яка здатна просунути сайт будь-якої галузі незалежно від конкуренції.

Завдяки багаторічному досвіду та колективу з профільних фахівців є можливість просування проектів навіть із дуже великими бюджетами. Якщо йдеться про нові домени, то вже через кілька місяців сайт займатиме топові позиції в пошукових системах. Це значно прискорить його вихід ринку.

Особливості SEO просування

Розберемо SEO-просування на конкретному прикладі. На сайт посилається приблизно 1500 зовнішніх посилань, розміщених на сайтах з унікальним доменом. Цієї кількості цілком достатньо, щоб сайт зайняв топові позиції у пошукових системах.

Від частоти посилання залежить чи збігається тематика просувається сайту та сайту донора, на якому розміщується текст із посиланням. Варто врахувати, що для просування складних і конкурентних ніш потрібно закупити набагато більшу кількість зовнішніх лінків.

Перед тим, як розпочати просування сайту, наші фахівці проводять їх комплексний аналіз. Його основна мета – зібрати інформацію щодо кількості лінків на сайти-конкуренти. Під час аналізу ми орієнтуємося на сайти, які займають топові позиції в пошукових системах. Крім того, виконується додаткова оцінка посилань і лише після цього їхня вартість озвучується клієнту.

Є важливий нюанс: кількість посилань є приблизною, точна встановлюється безпосередньо в ході сео-просування. Іноді 50 хороших, тематичних посилань ефективніші, ніж йдеться про тисячі не якісних і навпаки. Наші спеціалісти спочатку аналізують сайти конкурентів, а далі підбирають майданчики для розміщення рекламних статей.

Крім пошукового просування, слід скористатися й іншими методиками розкручування веб-ресурсів. Якщо застосувати комплексний підхід, вдасться визначити найнижчу вартість залучення лідів. Наші фахівці в будь-який момент можуть проконсультувати з усіх питань.

👉🏽 Середня вартість SEO просування – від 15 000 грн на місяць.

Вартість розкручування сайту не враховує регіон та Ваше місцезнаходження – ми працюємо із замовниками з усіх міст України. Тому готові виконати всю необхідну роботу з просування сайту на найвищому рівні.

Эксперты на связи! Борис On-line и готов ответить на ваши вопросы:
Услуги, которые могут быть полезны для вашего бизнеса
Запросити кошторис проекту
Заповніть форму і ми надамо
Вам три варіанти кошторису