Віремо в Україну та ЗСУ. Героям Слава!

Вартість розробки інтернет-магазину

Хочу знати
18.04.2022

Розробка проекту під ключ для e-commerce передбачає повний комплекс послуг: вибирається доменне ім’я та хостинг для запуску інтернет-магазину, створюється програмна частина сайту, ресурс наповнюється унікальним контентом для подальшого просування.

Якщо у Ваші плани входить відкриття інтернет-магазину, у 2022 році наша веб-студія, як і раніше, пропонує демократичні ціни. Роботу виконають досвідчені професіонали компанії IPR.

Для програмного продукту характерний великий обсяг однотипних та унікальних сторінок. Крім того, забезпечуються інтеграції зі сторонніми сервісами. Навіть з огляду на це, ми дотримуємося розумного та обґрунтованого ціноутворення. Ще на етапі створення прототипу для сайту ми прораховуємо які функції необхідні, а від яких можна відмовитися. Це запорука комплексного проведення робіт та формування лояльних цін.

Реальна ринкова ціна в Україні на розробку інтернет-магазину в 2022 році варіюється в різних діапазонах: це може бути як кілька тисяч гривень, так і десяток тисяч доларів.

Підсумкова вартість виконання проекту формується з урахуванням кількох факторів: обсяг, кількість функцій та сторінок, що входять до структури, а також складність реалізації сайту.

👉🏽 Варіанти та ціни розробки інтернет-магазину в компанії IPR:

  • розробка магазину на основі стандартного дизайну з базовим набором функцій – 12 000 грн
  • розробка на преміум шаблонах з широким набором функцій (близько 40 функцій) – до 54 000 грн
  • повністю індивідуальні проекти без обмежень за функціями та дизайном – від 98 000 грн.

Вартість доопрацювання та технічної підтримки інтернет-магазину (доопрацювання функціоналу) складає 500 грн/година.

Эксперты на связи! Борис On-line и готов ответить на ваши вопросы:
Запросити кошторис проекту
Заповніть форму і ми надамо
Вам три варіанти кошторису