Віремо в Україну та ЗСУ. Героям Слава!

Вартість розробки сайту візитки

Хочу знати
18.04.2022

Кожну бізнес-ідею потрібно добре презентувати в інтернет-просторі. Навіть невеликого ресурсу буде достатньо для того, щоб заявити про себе цільову аудиторію, клієнтів та партнерів. Якщо йдеться про сайт-візитку, то такий web-ресурс здатний доносити користувачам важливу інформацію про компанію, її продукцію та послуги. На візитці додатково публікуються контактні дані для швидкого зв’язку.

У 2022 році вартість розробки сайту-візитки залишається доступною для всіх: замовити її можуть як бізнесмени-початківці, так і ті, хто давно планує розвиток і розширення своєї компанії.

На ринку, де діє висока конкуренція, підприємцям доводиться шукати додаткові засоби просування. Тому для багатьох компаній буде актуальним створити своє представництво в інтернеті – це важливий крок до успіху.

Чинники формування вартості

Сайт-візитка – це ресурс, що складається всього з 2-3 (максимум 5) сторінок. У структуру веб-ресурсу входить як графічна, і текстова інформація. Найчастіше знайомство з сайтом починається з верхнього блоку або хедера. На ньому вказується ключова інформація про ресурс, назву компанії, контактну інформацію.

До структури ресурсу можуть входити розділи “Про компанію”, головна сторінка, прайс-лист із зазначенням товарів/послуг та розцінками на них. Також структура сайту передбачає наявність портфоліо робіт, галереї, каталогу товарів, стрічки новин та інших модулів за запитом замовника.

Сайт-візитка, як правило, розробляється за допомогою зручної CMS. Завдяки цьому на майданчику формується зрозуміла адміністративна панель для самостійного додавання та редагування матеріалів.

На вартість розробки сайту-візитки у 2022 році впливають багато факторів. Підсумкова ціна встановлюється в індивідуальному порядку після обговорення деталей проекту з кожним замовником. Обов’язково враховуються поставлені бізнес-завдання, побажання замовника та інструменти, що використовуються в роботі.

👉🏽 Базова вартість сайту-візитки – 27 000 грн

На ціноутворення впливають і особливості дизайну, розробка для наповнення текстового сайту та грамотно SEO-оптимізованого контенту. Це дає можливість користувачеві сприймати інформаційний зміст сайту в позитивному ключі.

Эксперты на связи! Борис On-line и готов ответить на ваши вопросы:
Услуги, которые могут быть полезны для вашего бизнеса
Запросити кошторис проекту
Заповніть форму і ми надамо
Вам три варіанти кошторису