Віремо в Україну та ЗСУ. Героям Слава!

Вартість розробки лендінгу

Хочу знати
18.04.2022

Довгострокові відносини з клієнтом допоможе побудувати односторінник або лендінг. Цей тип web-ресурсу також підходить для формування лояльних відношень до продукту. До структури лендингу входить лише одна посадкова сторінка. Користувачі переміщуються таким сайтом, використовуючи якірні посилання.

Даний тип web-ресурсу дозволяє швидко і легко вийти на ринок, заявити про себе аудиторії і отримати потужні результати щодо залучення клієнтів або продажу товарів. Односторінок передбачає мінімальні витрати через свою досить зрозумілу структуру і простого обслуговування. Єдиний нюанс, притаманний лендингу — це обмежений функціонал.

Розробка такого сайту буде найефективнішою для нещодавно початих та короткострокових проектів, а також для компаній, які мають обмежений бюджет. Лендінг дає можливість у короткий термін запустити продаж товару/послуг в інтернеті, провести рекламну кампанію в пошукових системах та соціальних мережах.

Односторінок легко адаптується під всі типи пристроїв, незалежно від їх розміру екрана. Це у кілька разів збільшує охоплення потенційної аудиторії, яка активно використовує мобільні телефони.

Якщо Вас цікавить розробка односторінкового сайту, у 2022 році встановлено ціну на тому ж рівні, що й у попередні роки. Вартість розробки не змінилася з урахуванням інфляції, ні з урахуванням світової кризи.

Професійна компанія IPR розробить якісний та доступний продукт з урахуванням поставлених бізнес-завдань. Готовий лендинг буде включати ряд необхідних інструментів, необхідних для повноцінної роботи, а також ефективні світові технології та напрацювання з маркетингу.

👉🏽 Базова вартість LandingPage – 27 000 грн

Наша команда докладе всіх зусиль для ефективної та прозорої співпраці.

Эксперты на связи! Борис On-line и готов ответить на ваши вопросы:
Услуги, которые могут быть полезны для вашего бизнеса
Запросити кошторис проекту
Заповніть форму і ми надамо
Вам три варіанти кошторису